KARATAY BELEDİYESİ HİZMET MASASI HİZMETİN GÜLEN YÜZÜ


Gerçekleştirdiği hizmetleri vatandaşların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillendiren Karatay Belediyesi, Hizmet Masası hizmetleri ile vatandaşların taleplerini anında yanıtlıyor

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yerel yönetimlerin verdiği hizmetlerin vatandaşların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmesinin önemini vurgulayarak; Karatay Belediyesi olarak vatandaşlara her zaman kapılarının ve gönüllerinin açık olduğunu belirtti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Hizmet Masasıyla vatandaşların ihtiyaç duydukları herhangi bir konuyla ilgili taleplerini bildirerek bu konularda bilgi ve cevap alabildiklerini söyledi. Başkan Hançerli; "Hizmet Masasıyla bu güne kadar vatandaşların birçok talebine cevap verdik ve çözüm ürettik. Vatandaşların her türlü talebi aynı anda online olarak bütün müdürlüklerin sistemine düşüyor. Hizmet Masası'na ulaştırılan başvurular ilgili müdürlüklere ulaştırılıp ivedilikle çözüme kavuşturuluyor. Vatandaşlarımız her konuda Hizmet Masası'na başvuru yapabiliyor. Yapılan her başvuruyu ilgili birimlerimiz titizlikle değerlendirerek cevap verip takip ediyor" dedi.

Başkan Mehmet Hançerli, Hazreti Mevlana'nın diyarı Karatay'a hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirerek; Konyalı'nın ve Karataylı'nın her zaman hizmetin en iyisine layık oluğunu belirtti. Başkan Hançerli; gerçekleştirdikleri revizyon imar planları ve toplu konut hamleleri, parklar,  piknik alanları ve yollar ile Karatay'ın fiziki çehresini değiştirdikleri gibi; oluşturdukları karşılıklı saygı ve hoşgörü anlayışı ile de Karatay'da gönülleri kazanmak ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı geliştirmek için çalıştıklarını belirtti.

Karataylıların, belediye çalışmaları ile ilgili isteklerinin anında yanıtlanmasının ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile problemlerin en kısa sürede ve en uygun maliyetle çözülmesinin Karatay Belediyesi'nin hizmet standardı olduğunu vurgulayan Başkan Hançerli, vatandaşların 0532 323 40 30 nolu WhatsApp hattından, sosyal medya hesaplarından anında Karatay Belediyesine ulaşmalarının da mümkün olduğunu söyledi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar